П`ятниця
               2021-09-17
               7:06 AM
Вітаю Вас Гість
RSS
Місія школи:  
"Вчити, леліяти, плекати дитину!"
Кредо школи:
"Вести до успіху кожного"  
 
Мелітопольська загальноосвітня школа  І ступеня №3 
 Школа радості та пізнання
                                                                                                     Головна Реєстрація Вхід
Історія школи »
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Меню сайту

 Ми всі разом зі школи.

Але в кожного вона своя. 

Початкова школа №3 –

Школа радості та пізнання.

 

 

   Сучасна школа - це керування різними видами навчально-пізнавальної діяльності школярів. Початкова школа - це корінь, де повинні бути міцність та розвиток, і насамперед якісна освіта. А якість освіти визначається професійними та особистісними якостями вчителя. Україномовна Мелітопольська загальноосвітня школа І ступеня №3 Мелітопольської міської ради Запорізької області - Школа радості та пізнання.

  Двадцять років працює школа радості та пізнання - наймолодша із шкіл м. Мелітополя. Школа має статус україномовного загальноосвітнього закладу І ступеня. В школі небагато вчителів, бо й сама школа невеличка, але це дружній колектив однодумців. Завдяки цьому педагогічним колективом забезпечено високий рівень знань учнів.

  Вчителі працюють в режимі розвитку, бо місія школи : "Вчити, леліяти, плекати дитину"Кредо школи : "Вести до успіху кожного!".

  На початку створення школи  ми обговорили шляхи розвитку, прийняли Статут, створили модель випускника  та обрали Раду школи. Працюємо за Програмою розвитку школи, за якою весь навчальний і виховний процес відповідає основним вимогам та умовам, які необхідні для створення ефективного функціонування та розвитку школи.

Головна мета Програми:

  • створення умов для забезпечення в школі доступної та якісної системи освіти відповідно до вимог суспільства, запитів особистості й потреб держави.

Завдання Програми:

  • забезпечення морального та матеріального стимулювання професійної самореалізації педагогічних кадрів, підвищення їх соціального статусу, професійного та загальнокультурного  рівня, фахової майстерності.
  • запровадження освітніх інновацій, інформаційних педагогічних технологій;
  • створення сприятливих умов для пошуку, підтримки та розвитку обдарованих дітей;
  • формування в учнів навичок здорового способу життя;
  • забезпечення розвитку й удосконалення освітнього середовища;
  • приведення матеріально-технічного стану у відповідність із потребами сучасної освіти.

Місія Програми:

  • розвиток та формування в учнів високої культури поведінки, розвиток творчих здібностей;
  • «Вчити, леліяти, плекати дитину».

    

 

   Матеріально-технічне забезпечення

  Школа має необхідну матеріальну-технічну базу: власне приміщення, обладнані сучасні навчальні кабінети, методичний кабінет, який забезпечений оновленою сучасною методичною літературою, бібліотеку й читальний зал, спортивний та актовий зали та шкільний буфет.

     Нашу школу можна порівняти з фруктовим деревом. Гілок на цьому дереві 12, рівно стільки, скільки у нас класів. Кожна гілка розгалужується на пишні листочки (їх по 29-32 на кожній) - це наші діти, а їх у нас 362. Звісно, що серед них багато розкішних квіточок - це, сподіваємося, майбутні таланти, але є ще й бруньки, поки що закриті. І саме від садівника - вчителя залежить їхнє майбутнє. Ці гілки підтримує міцний стовбур. І цей стовбур не зламати вітром державних перетворень, тому що всі педагоги - фахівці високого рівня, усі мають вищу освіту.

       
1. Повна назва закладу освіти: Мелітопольська загальноосвітня школа І ступеня № 3 Мелітопольської міської ради Запорізької області

2. Адреса закладу: 72319 м.Мелітополь , Запорізька область, вул. Фролова, 42, тел.(0619)421242.

3. Ел. адресаmelpochat3@gmail.com

4. Веб-сайт:  http://website-school3.ucoz.ua/  

5. Мова навчання у школі — українська.

6. У закладі працює практичний психолог і соціальний педагог.

7. Для дітей 2-4 класів організована безкоштовна група подовженого дня на 30 учнів

       Школа була організована в 1998 році у зв'язку з відкриттям гімназії № 5. З 1999 року директором школи є В. В. Бузинник. У школі функціонує комп'ютерний клас, в якому для викладання курсу Інформатики використовують 12 комп'ютерів та 1 мультимедійний комплекс. В кабінетах англійської мови встановлено 2 мультимедійні системи. Кожний навчальний кабінет оснащений телевізором. Всього в освітньому процесі використовуємо 20 комп'ютерів, 13 ноутбуків, 3 мультимедійні системи та 5 принтерів.

   

Календар
«  Вересень 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930

Архів записів


Емблема школи
Емблема школи

Методичний кабінет управління освіти 


Пошук